Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Executive / Key Account Manager

Kerry Logistics (Poland) sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż frachtu lotniczego, morskiego i kolejowego,

  • realizacja strategii sprzedażowej w wyznaczonym regionie,

  • realizacja indywidualnych budżetów sprzedażowych dla wskazanych produktów,

  • rozwijanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy,

  • proaktywne pozyskiwanie Klientów o określonym potencjale i rozwijanie sprzedaży u Klientów istniejących,

  • przygotowywanie ofert transportowych, negocjacje, nadzór nad przebiegiem transakcji handlowych, pozyskiwanie zleceń,

  • efektywną organizację pracy.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług frachtu morskiego, lotniczego oraz kolejowego - warunek konieczny

  • umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami oraz współpracownikami,

  • umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia,

  • proaktywne podejście do klienta, rozwiązywania problemów,

  • wysoki poziom zaangażowania i determinacji w realizacji celów,

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego,

  • branie odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,

  • prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premie)

  • niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL

  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach w kraju i zagranicą

  • możliwość awansu

  • Benefity: Karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie na życie - Pzu Życie

  • przyjazną atmosferę w pracy w organizacji stawiającej na relacje i rozwój osobisty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Idealny Kandydat/Kandydatka powinien być osobą:

  • komunikatywną,

  • zaangażowaną,

  • chętnie podejmującą wyzwania,

  • o dynamicznym usposobieniu,

  • zorganizowaną,

  • umiejącą pracować zespołowo,

  • umiejącą pracować pod presją czasu,

  • posiadającą umiejętność szybkiego działania oraz reagowania na potrzeby klienta