Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Executive Manager

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego międzynarodowego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. 2017/SEM/Szczecin

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i projektów logistyki kontraktowej,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych wewnątrz organizacji, na podstawie dostępnych produktów z portfolio,
  • Rozwijanie kontaktów biznesowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami,
  • Przygotowywanie prezentacji dotyczących komercyjnych ofert oraz prowadzenie negocjacji  z Klientami,
  • Monitorowanie i analiza rynku konkurencji,
  • Koordynowanie i nadzór nad rozwojem własnego obszaru odpowiedzialności,
  • Raportowanie wyników pracy, zgodnie ze standardami organizacji.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie w sprzedaży i realizacji B2B,
  • Doświadczenie w sprzedaży i wiedza merytoryczna w obszarze logistyki oraz znajomość aktualnych trendów w branży będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności organizacyjne oraz przygotowywanie ofert w zakresie kontraktów logistycznych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Własne portfolio Klientów, projektów i sukcesów będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka orientacja i determinacja na osiąganie celów sprzedażowych,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Przestrzeganie podstawowych zasad i etyki biznesu,
  • Lojalność, zaangażowanie i motywacja,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w Polsce i w Niemczech oraz pracy zdalnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Adekwatne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy i osobisty wraz z rozwojem firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Realna możliwość kreowania marki oraz zbudowania unikatowej komórki rozwoju biznesu i jej poprowadzenia.

www.masterhr.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV poprzez przycisk

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się