Oferta pracy

Sales Expert

Gamfi Spółka z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie swojego portfela klientów, m.in. poprzez działania prospectingowe

  • pozyskiwanie nowych klientów - prowadzenie całego procesu, w tym - discovery, edukacja, prowadzenie demo, proponowanie rozwiązań, negocjacje i ustalanie warunków współpracy, zamykanie sprzedaży,

  • praca w CRM (Pipedrive)

  • opieka i rozwijanie pozyskanych klientów

  • współpraca z zespołami Marketingu i Customer Service w celu zwiększania rozpoznawalności Gamfi

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży SaaS (idealnie HRTech)

  • rozumiesz procesy biznesowe z obszaru HR/HCM

  • znasz i wiesz jak poruszać się w procesach zakupów w segmencie enterprise

  • jesteś osobą kreatywną i potrafisz generować rozwiązania na podstawie problemów i wyzwań klienta

  • posiadasz wysoki poziom samodzielności i dojrzałości biznesowej

  • czujesz się swobodnie w rozmowie z decydentami (HoD, CxO)

  • lubisz się uczyć i dzielić wiedzą

To oferujemy

  • rynkowa podstawa, w ramach której realizujesz obowiązki oraz część zmienna, która jest wypadkową osiąganych wyników i realizacji celów

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji (B2B lub adekwatnie UoP)

  • odpowiednie narzędzia - pracujemy na Macbookach wraz z niezbędnym wyposażeniem i dostępem do narzędzi wspierających pracę

  • startupową kulturę pracy

  • pracę w zwinnym zespole o płaskiej strukturze

  • elastyczne godziny pracy w modelu remote-first - pracujemy zdalnie

  • dużą swobodę działania oraz możliwość testowania i realizacji własnych pomysłów

#WeAreGamfi

Cześć! Jesteśmy Gamfi i zwiększamy efektywność największych firm, uwalniając potencjał ich pracowników. Rozwijamy wybierane przez największe firmy narzędzia do onboardingu i motywacji pracowników wspierane grywalizacją.

Jaką organizacją jesteśmy?

Jesteśmy kameralnym zespołem (liczącym aktualnie 23 osoby), który pracuje z największymi markami (jak T-Mobile, InPost, Volvo i wiele innych). W naszym gronie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży HRTech, co pozwala nam tworzyć produkty wpisujące się w aktualne potrzeby rynku i przyszłe trendy.

Jak pracujemy?

Pracujemy w szybki, zwinny sposób, dzięki czemu osiągamy spektakularne wyniki i dynamicznie rośniemy (x 2,5 YoY). Mocno stawiamy na narzędzia i automatyzację przepływu pracy. Część zespołów pracuje w dwutygodniowych sprintach, co porządkuje naszą pracę i pozwala nam uniknąć chaosu przy dużej dynamice zmian. Jesteśmy firmą remote-first.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Ciebie! Odpowiedz na ogłoszenie korzystając z poniższego formularza