Oferta pracy

Sales Export Specialist with French or Spanish

ABILUS GROUP Sp. z o.o.O firmie

ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Przemysłowa 24

Balice (pow. krakowski)

DRAGON WINCH - lider w branży wyciągarek samochodowych poszukuje osób na stanowisko:

Sales Export Specialist with French or SpanishNumer ref.: Miejsce pracy: Balice /k. Krakowa (w sąsiedztwie portu lotniczego)

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów zagranicznych na rynku francuskim lub hiszpańskim;
  • Kontakt telefoniczny, mailowy z klientami;
  • Uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych;
  • Sporządzanie ofert oraz analiza potrzeb biznesowych klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy;
  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej;
  • Znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne;
  • Łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Pozytywna osobowość i nastawienie na rozwój;
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Komfortowe warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 25, 32-083 Balice.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko [Specjalista ds. Eksportu]. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy