Oferta pracy

Sales Force Manager

Target PROO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku w centrali w Łodzi będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesami projektowymi w strukturze sprzedażowej,  wyznaczanie i wdrażanie strategii sprzedażowej, a także rozwój Przedstawicieli Handlowych.

Obowiązki

  • rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań wpływających na wzrost sprzedaży
  • koordynowanie procesów projektowych
  • rozwój Przedstawicieli Handlowych, w tym przeprowadzanie: szkoleń wdrożeniowych, wspólnych prac w terenie czy coachingów
  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • opracowywanie zadań krótko i długoterminowych dla Handlowców
  • sporządzanie raportów i analiz
  • zapewnienie prawidłowego raportowania aktywności w systemie mobilnym
  • wsparcie administracyjne pracowników terenowych i w zakresie realizowanych zadań

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży FMCG na stanowiskach: Kierownik Obszaru Sprzedaży, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Sales Field Manager itp.
  • znajomości rynku, dystrybutorów i podhurtów
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel
  • wysoko rozwiniętych umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
  • dobrej znajomości prawa pracy
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i prezentacyjnych,
  • elastyczności i otwartości na zmiany,
  • umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji,
  • umiejętności skutecznego działania oraz nastawienia na cel,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • operatywności i kreatywności,
  • nastawienia na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

Oferujemy

  • Współpracę z największymi korporacjami z branży FMCG
  • Umowę o pracę lub własną działalność
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Samochód
    służbowy
  • Opiekę medyczną w Luxmed
  • Dofinansowanie
    karnetu sportowego
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne