Sales & HR Operations Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż: Współpraca z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Rekrutacja: Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • Negocjowanie warunków współpracy związanych z prowadzonymi projektami
  • Ścisła współpraca z Business Unit Managerem

Oferujemy:

  • Pracę w jednym z najbardziej dynamicznych zespołów sprzedażowych na rynku
  • Pracę w firmie z nagrodami: Diamenty Forbesa, EB Kreator, Outsourcing Stars, Gazele Biznesu oraz HR Dream Team
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki (Multi Sport, opieka medyczna)
  • Współpracę przy ciekawych projektach z największymi klientami w Polsce i za granicą
  • Profesjonalny On-boarding

Wynagrodzenie

DO NEGOCJACJI

Lokalizacja

WARSZAWA

Obszar

IT

Start

STYCZEŃ - LUTY 2018

Języki

ANGIELSKI - ŚREDNIOZAAWANSOWANY
Requirements

Wymagania:

ANGIELSKI..........ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Benefity
komputer
pakiet medyczny
pakiet sport
szkolenia

Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
bottom