Oferta pracy

Sales Influencer

WHITEPRESS sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Legionów 26, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Legionów 26

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z markami poprzez platformę Instagram;

  • Tworzenie ofert dla potencjalnych reklamodawców;

  • Negocjacje handlowe pod kątem kampanii z influencerami;

  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży b2b;

  • Znajomość narzędzi marketingowych, z naciskiem na e-commerce;

  • Znajomość branży influencerów oraz najnowszych trendów;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Zmysł estetyczny i „lekkie pióro”;

  • Głowa pełna kreatywnych pomysłów;

  • Nieszablonowe myślenie, innowacyjność, inicjatywa;

  • Dobra organizacja pracy i terminowość.

To oferujemy

  • Przejrzyste warunki współpracy na umowie o pracę lub umowie zlecenie,

  • Fajnie miejsce pracy, w nowoczesnym biurze w centrum Bielska-Białej z prywatnym, bezpłatnym parkingiem;

  • Najlepszy influ team ever!

  • Zapewniamy wdrożenie szkoleniowe od podstaw;

  • Budżet na indywidualne szkolenia oraz udział w konferencjach branżowych;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Prywatna opieka medyczna LUX MED;

  • Nauka języka angielskiego;

  • Udział w programie poleceń pracowników;

  • Dostęp do bogatej wiedzy biblioteki firmowej;

  • Karnety na siłownie i basen;

  • Dużo wydarzeń integracyjnych;

  • Słyniemy z pysznej, świeżo mielonej kawy z lokalnej palarni kawy;

  • Zapewniamy codzienne śniadania i pyszne owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji:

  • I etap - wstępna selekcja aplikacji. Jeżeli Twoje CV będzie odpowiadać naszym wymaganiom, to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, a dokładnie nasz dział HR, żeby potwierdzić Twoje i nasze oczekiwania co do stanowiska. Jeżeli nie zadzwonimy, to z pewnością otrzymasz od nas maila z informacją zwrotną dot. rekrutacji.

  • II etap - jeżeli wstępna rozmowa będzie pozytywna, to Twoją aplikację oceni manager, do którego zespołu poszukujemy nowej osoby. Na tym etapie zaprosimy Cię już na rozmowę do naszego biura w Bielska-Białej, gdzie będziemy mogli się lepiej poznać.

  • III etap - ostatnim etapem będzie akceptacja warunków współpracy i podpisanie umowy. Powitamy Cię z szeroko otwartymi ramionami w naszej WhitePress'owej rodzinie.

  • Na każdym etapie kandydat jest informowany o statusie rekrutacji. Nie zostaniesz bez odpowiedzi.

Jesteśmy liderem content marketingu w Polsce i dynamicznie rozwijamy się na arenie międzynarodowej. Nasz wewnętrzny dział marketingu i PR dba o budowanie marki eksperckiej WhitePress®, utrzymanie relacji z klientami i dostarczanie nowych leadów działowi sprzedaży.

Działasz w branży eventowej, a planowanie i organizacja to Twoje drugie imię? Szukasz stabilnego miejsca pracy z możliwością rozwinięcia skrzydeł? Chcesz pomóc nam w organizacji kolejnej edycji SEO & Content CAMP, której poprzednia odsłona była dużym sukcesem? Dołącz do nas!

WhitePress® - specjalizujemy się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. Poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych.

Przewiń do profilu firmy