Logo Pracuj.pl

Sales Manager B2B (branża budowlana i fotowoltaiczna)

SUNROOF TECHNOLOGY sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż zintegrowanych z budynkiem instalacji fotowoltaicznych BIPV (dachy, fasady, carporty) na rynku B2B
  • znajomość rynku inwestycji budowlanych lub dużych inwestycji, farm fotowoltaicznych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z dużymi klientami firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów sprzedażowych
  • przygotowanie i negocjacja ofert dedykowanych oraz skuteczna realizacja celów sprzedażowych
  • koordynacja działań marketingowych w regionie
  • posprzedażowa obsługa Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku managera / przedstawiciela handlowego branży usług budowlanych lub farm fotowoltaicznych
  • zaawansowane umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne z dużymi klientami B2B
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy w terenie
  • umiejętność zarządzania czasem i pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów
  • zrozumienie zasad pracy nowoczesnych organizacji

Mile widziane

  • znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe prowizje sprzedażowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej i międzynarodowej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie
  • niezbędne, najnowocześniejsze narzędzia do pracy, w tym samochód hybrydowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

SUNROOF TECHNOLOGY sp. z o.o.

SunRoof jest obecnie jedną z wiodących firm na świecie w zakresie budowy zintegrowanych dachów słonecznych pod względem ilości energii, którą można wyprodukować na m2 dachu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie Sales Managera B2B na terenie Warszawy, Łodzi lub Radomia.

Rozpocznij z nami swoją podróż do ekologicznej przyszłości! Dołącz do międzynarodowego startupu i razem z najbardziej odważnymi innowatorami oraz ekspertami od rewolucji technologicznej przyspieszaj przejście świata na zrównoważoną energię. Tworzymy innowacyjne solarne dachy 2w1 oraz fasady i rozwijamy rozwiązania wspierające inteligentne zarządzanie energią. W SunRoof pokazujemy, że ekologia może być opłacalna, praktyczna i piękna. Po sukcesie na szwedzkim rynku jesteśmy gotowi do globalnej ekspansji.

Odkryj już teraz, jak inspirujemy do zmierzenia się z wyzwaniami klimatycznymi na www.sunroof.se

Aktualne oferty pracodawcy
PL/SM/23

Sales Manager B2B (branża budowlana i fotowoltaiczna), Łódź