Logo Pracuj.pl

Sales Manager B2B

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy oferującej produkty oraz usługi klientom biznesowym operującym w branży transportowej i spedycji międzynarodowej - poszukujemy samodzielnej oraz zaangażowanej osoby na stanowisko Sales Manager.

Nasz Klient ceni przede wszystkim otwartość na nowe wyzwania, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w realizowane działania.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w zakresie usług i produktów oferowanych przez firmę na rynku polskim
  • Aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów biznesowych w branży TSL
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie spotkań i negocjacji biznesowych
  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi w zagranicznej centrali firmy
  • Negocjacje w zakresie warunków współpracy oraz umów handlowej
  • Budowanie i rozwój pozycji firmy na rynku polskim oraz partnerskich relacji z klientami
  • Analiza potrzeb i dobór optymalnych rozwiązań
  • Raportowanie aktywności sprzedażowej

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • 3-5 lat doświadczenia w aktywnych działaniach sprzedażowych w rynku B2B
  • Znajomość branży TSL (transport, spedycja, logistyka)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami biznesowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego (znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem)
  • Proaktywna postawa, wytrwałość w dążeniu do realizacji celów, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

Aktualne oferty pracodawcy
SBS/24/0106/BDM

Sales Manager B2B, Poznań