Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager B2B

ENCORE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Nowych Klientów biznesowych (B2B);

  • Praca tylko w oparciu o dostarczane przez firmę Leady Sprzedażowe (bez cold callingu, prospectingu i samodzielnego wyszukiwania Klientów)

  • Dosprzedaż (Upselling) do pozyskanych uprzednio Klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych;

  • Prezentacja oferty, umawianie i prowadzenie rozmów handlowych;

  • Proponowanie odpowiednich rozwiązań, w oparciu o analizę potrzeb Klienta;

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z nowymi oraz pozyskanymi Klientami;

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu rozwoju współpracy z Klientami;

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w sprzedaży do Klientów biznesowych (B2B);

  • Znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych;

  • Umiejętności aktywnej sprzedaży do Klienta biznesowego;

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, zaangażowania i samodzielności;

  • Umiejętności obsługi: pakietu Office, Gmail, CRM;

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz zainteresowanie nowymi technologiami;

  • Mile widziana znajomość procesów sprzedaży B2B, znajomość budowy i funkcjonowania lejka sprzedażowego.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie, która stawia na rozwój;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowywane do umiejętności i kwalifikacji oraz wysokie prowizje;

  • Umowę o pracę;

  • Niezbędne narzędzia;

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole, wśród profesjonalistów i ludzi z pasją;

  • Świeże owoce i dobrą kawę;

  • Komfortowe, klimatyzowane biuro;

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz dogodny dojazd komunikacją miejską;

  • Świetną infrastrukturę w okolicy (sklepy, restauracje);

  • Dofinansowanie dodatkowych świadczeń - zgodnie z preferencjami;

  • Możliwość budowy i poszerzania stałego portfela Klientów, którzy zapewniają powtarzalny napływ zleceń (nie tylko poszukiwanie nowych klientów);

  • Wsparcie Asystenta Sprzedaży (nie musisz samodzielnie przygotowywać ofert, umów, wpisywać ręcznie nowych klientów do CRM itd.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Rozpoczynając pracę z nami, możesz liczyć na wyjątkowe podejście do samego wyzwania jakim jest pozyskiwanie Nowych Klientów w segmencie B2B. Pomagamy naszym partnerom zwiększać ich sprzedaż, dlatego sami doskonale rozumiemy dynamikę procesu handlowego. Pozwala nam to realnie zarządzać oczekiwaniami, wspierać Cię na każdym etapie oraz dbać o możliwie najbardziej efektywne wykorzystanie i zwiększanie Twoich kompetencji.

ENCORE

Encore to jeden z pionierów oraz aktualnych liderów rynku usług Lead Generation w Polsce z globalnym zasięgiem działań. Jako innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma funkcjonująca w obszarze Lead Generation i Wsparcia Sprzedaży B2B łączymy nowoczesne metody komunikacji i technologie informatyczne z tradycyjnym podejściem do budowania relacji i obsługi klienta.

W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób do pracy we Wrocławiu. Praca odbywa się stacjonarnie w biurze na Gaju (Ferio-Gaj) wraz ze sporadycznymi wyjazdami do Klientów.

Więcej informacji o firmie na stronie www.encoresales.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sales Manager B2B w branży Lead Generation.

Przewiń do profilu firmy