Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager – Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia

INSPIRION Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i obsługa Klientów zagranicznych z rejonów Białorusi, Litwy, Łotwy i Estonii (B2B)

  • Budowanie partnerskich relacji z Klientami

  • Realizowanie planów sprzedażowych i wdrażanie strategii handlowej firmy

  • Negocjacje warunków współpracy z Klientami

  • Śledzenie i raportowanie aktywności sprzedażowej

  • Poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji produktów firmy

  • Identyfikowanie potrzeb rynku i analiza konkurencji

  • Czasowa opieka nad biurem handlowym w Warszawie

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny

  • Minimum średniozaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • Otwartość na aktywne działania proklienckie i prosprzedażowe

  • Chęć i zdolność do wyjazdów służbowych poza granicę kraju

  • Umiejętność biegłej obsługi komputera, zwłaszcza pakietu Microsoft Office

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy, poszukiwanie nowych dróg rozwoju dla firmy

  • Samodzielność

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność wykorzystywania ich w praktyce

  • Znajomość branży reklamowej w Polsce lub za granicą mile widziana

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników

  • Pozytywną i dynamiczną atmosferę pracy

Wiodący dostawca artykułów promocyjnych, współpracujący z podmiotami z rynku agencji reklamowych poszukuje do biura handlowego w Warszawie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Interesujesz się branżą reklamową? Chcesz pracować w firmie o międzynarodowym zasięgu? Lubisz mieć wpływ na wyniki swojej pracy? Aplikuj do nas!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.”