Logo Pracuj.pl

Sales Manager – branża maszynowa

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • jednoosobowa odpowiedzialność za pozyskiwanie klientów na terenie całego kraju
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizacja celów oddziału w zakresie sprzedaży
  • negocjacje umów, wsparcie przy tłumaczeniach
  • udział w targach i wystawach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane specjalizacje: budowa maszyn, automatyka, elektrotechnika)
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych technologicznie maszyn lub produktów związanych z branżą maszynową (maszyny CNC, urządzenia sterujące itp.)
  • wiedza i/lub doświadczenie z zakresu obróbki metali
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z centralą w Niemczech
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, predyspozycje sprzedażowe
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe stanowisko z dużą swobodą działania
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników z atrakcyjnym modelem premiowym
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • szkolenia wdrożeniowe w zakładzie produkcyjnym w Niemczech
  • praca w systemie home office
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Benefity

  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

Nasz Klient to niemiecka firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych, wysoko precyzyjnych obrabiarek. Oddziały firmy zlokalizowane na trzech kontynentach, obsługują klientów na całym świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
EBE/DS/SM/1704/2021

Sales Manager – branża maszynowa, mazowieckie