Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager - Business Development Manager – branża usług rekrutacyjnych

PRIME STAFF POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Prime Staff Poland Sp. z o.o. jest agencją pracy, która zapewnia stabilne zatrudnienie dla wysokiej rangi specjalistów z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie wymarzone zatrudnienie oraz uczciwego pracodawcę! Do naszego zespołu, poszukujemy kandydata/ki, dla którego/ej sprzedaż i zarządzanie sprzedażą oraz rozwój biznesu z zakresie rekrutacji to pasja.

Zadania:

  • samodzielne opracowywanie i wdrożenie strategii mających na celu zwiększenie sprzedaży usług rekrutacyjnych (prace tymczasowe)
  • skuteczne i samodzielne pozyskiwanie licznych i rentownych projektów rekrutacyjnych (prace tymczasowe)
  • bardzo dobra znajomość usług rekrutacji pracy tymczasowej
  • aktywne budowanie portfela nowych klientów
  • analiza potrzeb i pozyskiwanie wymagań potencjalnych klientów
  • negocjowanie warunków współpracy, kosztorysowanie, opracowywanie umów dla klientów
  • onboarding klienta po zawarciu umowy, obsługa posprzedażowa
  • szukanie nowych rozwiązań, wykorzystywanie nowych możliwości na rynku

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług HR – (praca tymczasowa)
  • doświadczenie we współpracy z klientami (rekrutacje tymczasowe)
  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zzl, marketing i zarządzanie)
  • min. 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziedzinie skutecznej sprzedaży usług rekrutacyjnych w renomowanej agencji pośrednictwa pracy
  • realne sukcesy w dziedzinie realizacji projektów sprzedażowych w branży rekrutacyjnej
  • szeroka wiedza z zakresu HR oraz pracy tymczasowej
  • umiejętność negocjacji warunków współpracy, kosztorysowanie klientów, spisywanie umów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • determinacja i ukierunkowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu
  • odpowiedzialność
  • terminowość, sumienność i dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • doskonałe umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • baza własnych klientów, gotowych do współpracy bardzo mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wiedzy i doświadczenia (satysfakcjonująca podstawowa oraz bardzo motywujący system prowizyjny)
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • udział w ciekawych, renomowanych projektach
  • bardzo dużą samodzielność w organizacji pracy (liczą się efekty)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju, awansu
  • przyjazny zespół ambitnych, odnoszących sukcesy ludzi

Ogłoszenie archiwalne