Oferta pracy

Sales Manager - Business Development Manager

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Beniowskiego 1

Sucha Beskidzka

Twój zakres obowiązków

  • obsługujesz zapytania ofertowe od klientów

  • przygotowujesz oferty techniczne i wyceny we współpracy z innymi działami

  • na bieżąco wspierasz sprzedaż

  • opracowujesz raporty

  • obsługujesz gości i wizyty klientów

  • bierzesz udział w targach branżowych

  • aktywnie poszukujesz potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (wykształcenie o profilu technicznym będzie traktowane jako dodatkowy atut)

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w strukturach sprzedażowych

  • masz doświadczenie i potencjał do pracy z klientem w systemie zdalnym

  • posiadasz umiejętność profesjonalnego przygotowywania ofert handlowych

  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

  • cechuje Cię terminowość i samodzielność w realizacji zadań oraz odpowiedzialność za ich wykonanie

  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracy i jesteś efektywny w działaniu

  • posiadasz zdolności analityczne

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

  • szerokie możliwości rozwoju i awansu

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • elastyczny czas pracy i ani śladu korporacyjnej atmosfery!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Grupa Fideltronik to rodzinna, polska firma w ramach której działają: Fideltronik Smart Factory, Fitech oraz Inssue. Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy