Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.” Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager Centralny Dział Sprzedaży ARCHE Hotele

ARCHE S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych

  • oraz sprzedaż usług w segmentach MICE i turystyki grupowej

  • promowanie hoteli sieci Arche oraz oferowanych usług

  • działanie wg ustalonego planu sprzedaży

  • badanie, monitoring rynku oraz działań konkurencji

  • zaangażowanie w pracę Centralnego Działu Sprzedaży oraz współpraca z pozostałymi hotelami sieci Arche

  • raportowanie wyników sprzedaży do Dyrektora Sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale sprzedaży aktywnej w hotelu/sieci hoteli

  • orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • znajomość rynku hotelowego w Polsce oraz branży MICE

  • zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • poczucie humoru oraz optymistyczne podejście do życia

  • umiejętność zarządzania sobą i efektywnego gospodarowania swoim czasem

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów i pasjonatów hotelarstwa

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • realny wpływ na rozwój firmy, dzięki możliwości wdrażania swoich pomysłów i koncepcji

  • szkolenia

  • możliwość udziału w wielu nowych projektach hotelowych, jednej z największych polskich sieci hoteli

  • możliwości rozwoju kariery w strukturach Grupy ARCHE

  • niezbędne narzędzia pracy

  • zniżki na pobyty i usługi w hotelach sieci ARCHE w całej Polsce

  • firmowe i działowe spotkania integracyjne

ARCHE S.A.

Witamy Optymistycznie każdego naszego Gościa, któremu dajemy możliwość poznawania regionów dotąd nieodkrytych i spędzenia niesamowitych chwil w historycznych obiektach. W sieci hoteli Arche inspirujemy się tradycją i historią, dlatego każdy nasz hotel to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy i niespotykany kierunek w hotelarstwie. Kochamy niecodzienność, podążamy swoimi ścieżkami i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym miejscu i dbającym o potrzeby innych, aplikuj do nas :)

ARCHE Hotele

ARCHE to nie tylko jedna z największych w Polsce i najbardziej dynamicznie rozwijająca się kolekcja hoteli, ale to także pewna ideologia i wiele nowopowstających projektów z nią związanych. Nasze hotele powstają z pasją, w miejscach ciekawych, często nieoczywistych i w taki sposób, aby być częścią lokalnej społeczności.

Zarówno w hotelach biznesowych, jak i w rewitalizowanych zabytkach tworzymy przestrzeń przyjazną Gościom, ale także naszemu zespołowi, o czym świadczą liczne nagrody, które nieustannie otrzymujemy w wielu różnych dziedzinach.

ARCHE Hotele to część ARCHE S.A., firmy z 30-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje