Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

VG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami

  • Współtworzenie strategii sprzedaży

  • Tworzenie ofert i kalkulacji

  • Doradztwo techniczne

  • Monitorowanie rynku opakowań

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań

  • Bardzo dobrej znajomości rynku opakowań w Polsce

  • Dobrej znajomości technologii produkcji opakowań

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

  • Dyspozycyjności (praca w biurze i w terenie)

  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu negocjacji

  • Samodzielności i odpowiedzialności

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

  • Przedsiębiorczości i zmysłu organizacyjnego

  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych

  • Dużego zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych

  • Możliwość rozwoju (awansu) zawodowego

  • Zdobycie cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych specjalistów

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

VG Polska Sp. z o.o.

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należy do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING i jest producentem opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy

REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

  • Weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów

  • Rozmowa kwalifikacyjna