Logo Pracuj.pl

Sales Manager Conference & Events

DoubleTree by Hilton HotelO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

DoubleTree by Hilton Hotel

Skalnicowa 21

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert i kontraktów w oparciu o strategię sprzedażową hotelu,
  • prezentowanie oferty hotelu w czasie spotkań biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie kontraktów,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w branży hotelarskiej (minimum 2 lata w dziale sprzedaży/ koordynacji konferencji),
  • komunikatywność, pracowitość i dobra organizacja,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie oraz otwartość na nowe doświadczenia,
  • swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)
  • znajomość systemu OPERA (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w jednym z największych obiektów konferencyjnych w Europie,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym m.in. poprzez system szkoleń
  • możliwość korzystania ze specjalnych zniżek dla Pracowników i ich Rodzin oraz Przyjaciół w hotelach sieci Hilton Worldwide na całym świecie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom najwyższej jakości usługi. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

Sales Manager Conference & Events, Skalnicowa 21, Warszawa