Sales Manager- Digitalization & Controls (Rozwiązania IT dla branży energetycznej)

BIGRAM S.A.

  • łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w obszarze rozwiązań IT skierowanych do branży energetycznej, poszukujemy doświadczonej w sprzedaży osoby na stanowisko:

Sales Manager- Digitalization & Controls

(Rozwiązania IT dla branży energetycznej)

Numer ref.: AH/SM/07.21

Wyzwania:

Osoba na tym stanowisku będzie we współpracy z  Klientami  przygotowywać rozwiązania, które zapewnią wysoką sprawność systemów sterowania bloków energetycznych oraz ich cyberbezpieczeństwo. Osoba będzie także wprowadzała rozwiązania digitalizacyjne oraz z obszaru dekarbonizacji dla branży energetycznej. Będzie miała możliwość  budowania tego segmentu rynku sprzedając rozwiązania lidera technologicznego.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży  produktów i rozwiązań w zakresie serwisu systemów sterowania bloków  energetycznych ze szczególnym naciskiem na cyberbezpieństwo, digitalizację i dekarbonizację
  • Budowanie trwałych relacji z klientami z branży energetycznej
  • Prezentacja portfolio produktów Firmy w ww. zakresie
  • Przygotowywanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klienta
  • Opieka nad prowadzonym rynkiem w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z Centralą.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umie budować i rozwijać relacje z klientami
  • Posiada doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT (digitalizacja, cyberbezpieczeństwo) dla przemysłu
  • Zna i rozumie specyfikę branży energetycznej, a także wyzwania jakie przed nią stoją
  • Potrafi  rozeznać potrzeby Klienta i zbudować adekwatne rozwiązania dla Klienta
  • Jest zdeterminowana w osiąganiu założonych  celów, szuka rozwiązań
  • Angażuje  innych w  realizację celów , przygotowanie  rozwiązań  dla Klientów
  • Posiada wykształcenie wyższe techniczne i płynnie komunikuje się w  języku angielskim
  • Posiada wysoko rozwinięte kompetencji interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Pakiet medyczny w LuxMed lub Enelmed
  • Kartę Multisport
  • Karta Lunchowa (100 zł miesięcznie)
  • ZFŚS – dofinansowanie np. wakacji
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe dni wolne od pracy (zwykle ok 6 w roku - np. 24 grudnia, 31 grudnia)
  • Punkty benefitowe do wykorzystania w kafeterii (doładowywane comiesięcznie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne