Oferta pracy
AH/SM/1021
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bigram S.A. z siedzibą w: Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Sales Manager- Digitalization & Controls (Rozwiązania IT dla branży energetycznej)

BIGRAM S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera w obszarze rozwiązań IT, skierowanych do branży energetycznej.

Osoba na tym stanowisku będzie we współpracy z Klientami przygotowywać rozwiązania, które zapewnią wysoką sprawność systemów sterowania bloków energetycznych oraz ich cyberbezpieczeństwo. Osoba będzie także wprowadzała rozwiązania digitalizacyjne oraz z obszaru dekarbonizacji dla branży energetycznej. Będzie miała możliwość budowania tego segmentu rynku sprzedając rozwiązania lidera technologicznego.

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii sprzedaży produktów i rozwiązań w zakresie serwisu systemów sterowania bloków energetycznych ze szczególnym naciskiem na cyberbezpieczeństwo, digitalizację i dekarbonizację,

  • budowanie trwałych relacji z klientami z branży energetycznej,

  • prezentacja portfolio Siemens Energy w ww. zakresie,

  • przygotowywanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klienta,

  • opieka nad prowadzonym rynkiem w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z Centralą.

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność budowania i rozwijania relacji z klientami,

  • doświadczenie z obszaru IT (digitalizacja, cyberbezpieczeństwo) dla energetyki,

  • znajomość i rozumienie specyfiki branży energetycznej, a także wyzwań jakie przed nią stoją,

  • umiejętność rozeznania potrzeb Klienta i zbudowania adekwatnych rozwiązań dla Klienta,

  • zdeterminowanie w osiąganiu założonych celów, szukanie rozwiązań,

  • angażowanie innych w realizację celów , przygotowanie rozwiązań dla Klientów,

  • wykształcenie wyższe techniczne i płynna komunikacja w języku angielskim,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • karta lunchowa (100 zł iesięcznie)

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • ZFSŚ - dofinansowanie np. wakacji,

  • dodatkowe dni wolne od pracy (zwykle ok. 6 dni w roku - np. 24 i 31 grudnia),

  • punkty benefitowe do wykorzystania w kafeterii (doładowywane comiesięcznie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy