Oferta pracy

Sales Manager

Inwenta Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2004 roku. Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska managerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne.

Naszym Klientem jest lider w dziedzinie systemów teleinformatycznych, technologii GPS i kosmicznych, laureat wielu prestiżowych nagród. Obecnie poszukuje Sales Managera (cała Polska).

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży i wyniki sprzedaży,
  • opracowanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją,
  • rozwój sprzedaży systemów i rozwiązań na rynku B2B i do sektora publicznego,
  • zarządzanie procesem przetargowym oraz negocjowanie kluczowych ofert i umów handlowych,
  • wdrożenie standardów i procedur w celu zwiększenia efektywności,
  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji,
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz z pozostałymi działami firmy,
  • zarządzanie zespołem handlowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • poparte sukcesami doświadczenie w rozwoju sprzedaży do sektorów B2B i public,
  • doświadczenie w branży sprzedaży produktów, systemów i rozwiązań IT na rynku nowych technologii,
  • wysokie kompetencje menedżerskie - doświadczony lider/menedżer,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu skutecznym zespołem sprzedaży,
  • przedsiębiorczość, nastawienie pro-aktywne, pro-biznesowe,
  • silna motywacja, nastawienie na cel i realizację wyników,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie działającej na dynamicznie rozwijającym się rynku,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pakiet benefitów.

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dopisać klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy