Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager Food (dodatki funkcjonalne do branży spożywczej)

IPK Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowego wiodącego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych oraz dodatków funkcjonalnych do żywności, poszukujemy osoby do działu dodatków funkcjonalnych żywności, na stanowisko: Sales Manager Food.

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i skuteczne zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami;

  • doradztwo w zakresie rozwiązań produktowych i technologicznych dla klientów;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • realizacja założeń budżetowych;

  • analiza trendów rynkowych i działań konkurencji;

  • poszukiwanie nowych możliwości dla produktów na rynku;

  • rozszerzanie portfolio klientów i dostawców.

Wymagania pracodawcy

  • zaangażowanie, dynamizm, gotowość do częstych podróży służbowych, samodzielność w działaniu;

  • znajomość polskiego rynku dodatków funkcjonalnych do żywności, atutem będzie znajomość przemysłu i branży mleczarskiej;

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach zajmujących się dystrybucją surowców i dodatków do branży spożywczej, w tym do branży mleczarskiej i/lub doświadczenie w dziale technologicznym/ R&D w firmach produkujących z w/w branż,

  • wykształcenie wyższe, atutem będzie ukończenie biotechnologii lub kierunków związanych z produkcją żywności i/lub technologią żywienia;

  • doświadczenie w realizowaniu długofalowych projektów z klientami;

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • nowoczesne stanowisko pracy w biurze i w podróży służbowej (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, etc.);

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym.

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.