Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager

  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego klienta, firmy transportowej o zasięgu europejskim, ze względu na jej dynamiczny rozwój poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: SM/03/15

    Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    Realizacja planów sprzedażowych firmy,aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
    Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji
    Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
    Przygotowanie umów handlowych i koordynacja ich realizacji
    Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane  w firmie z branży transportowej lub logistycznej
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność działania i wysoka motywacja wewnętrzna
    • Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i budowy zespołu sprzedażowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w systemie home office
    • Szkolenia zagraniczne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
    bottom