Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Hoang Duc Vu ProtoSoft

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kwalifikacja przychodzących leadów sprzedażowych z kampanii marketingowych;

  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych metodą outboundową: LinkedIn, LemList e-mail campaigns, cold e-mailing;

  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (mail, linkedin, telefon);

  • Budowanie i zarządzanie bazą potencjalnych klientów;

  • Utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi klientami biznesowymi;

  • Wsparcie procesu sprzedaży;

  • Analiza i monitorowanie prowadzonych kampanii outboundowych;

  • Przygotowywanie raportów i analiz;

  • Zarządzanie i prowadzenie kampanii sprzedażowych LinkedIn;

  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami e-mailowymi tzw. cold mailing.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w planowaniu i realizowaniu kampanii sprzedażowych w modelach outbound,

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami cold e-mailing: LemList, Skrapp etc.

  • Doświadczenie w pracy z LinkedIn Sales Navigator: budowanie relacji z potencjalnymi klientami,

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży usług IT,

  • Wiedza nt. outbound email marketing: HubSpot, MixMax / LemList etc.,

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego C2.

To oferujemy

  • Długość kontraktu: 12 miesięcy

  • Forma zatrudnienia: B2B

  • Płatny urlop: TAK

  • Praca w niepełnym wymiarze: NIE

  • Lokalizacja pracy: W pełni zdalna

  • Elastyczne godziny pracy: TAK

O nas

Zespół Ulti Arena szuka Sales Manager'a! Dołącz do zespołu budującego innowacyjną platformę do handlu NFT dla Game Designerów oraz Game Developerów.

Ulti Arena jest innowacyjną platformą łączącą cechy platformy typu NFT (Non-Fungible Token), gdzie Artyści i Developerzy z branży Gamingu mogą “mintować” swoje dzieła - które będą unikalne poprzez rekord na Blockchainie. Ulti Arena zbudowana jest na Binance Smart Chain a główną walutą platformy jest $ULTI token. Platforma zamierza też zbudować pierwszy na świecie koncept Proof-of-Gaming: klient gry który może się podłączyć do różnych gier i pozwolić graczom “kopać” $ULTI coiny. Dołącz do startupu z finansowaniem, który podbije świat DeFi (Decentralized Finance) i NFT!