Oferta pracy

Sales Manager - Hipermarket

dk Executive SearchO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Naszym Klientem jest hipermarket spożywczo-przemysłowy należących do międzynarodowej sieci, która od wielu lat z sukcesem działa na rynku polskim. Szeroka gama produktów i usług, elastyczne podejście i  konsekwentne podążanie za potrzebami konsumentów sprawiają, iż nasz Klient skutecznie buduje swą przewagę konkurencyjną.

W związku z dynamicznym rozwojem nasz Klient poszukuje wysokiej klasy Sales Managera, którego zadaniem będzie zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów oraz jak najlepszych wyników przedsiębiorstwa.

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegać Dyrektorowi Hipermarketu.

Zadania i obowiązki:

  • Współtworzenie strategii handlowej hipermarketu i odpowiedzialność za jej implementację
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe; definiowanie i monitorowanie rocznych planów sprzedaży, analiza wyników oraz kontrola podstawowych wskaźników operacyjnych
  • Bieżące wsparcie Dyrektora Hipermarketu w działaniach operacyjnych
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem – utrzymywanie stałej komunikacji z menedżerami i  komunikowanie im prognozowanych i osiąganych wyników
  • Category Management; wpływ na decyzje dotyczące wyboru asortymentu w sklepie i implementacja produktów
  • Monitorowania cen sprzedaży
  • Zapewnienie korzystnej percepcji sklepu przez Klienta, w tym dostępności towarów na półce, właściwej ekspozycji, dostępności materiałów POS, dostosowanie sklepu do zmieniających się̨ warunków rynkowych i oczekiwań́ Klientów
  • Planowanie, koordynacja i monitoring akcji promocyjnych, eventów, programów lojalnościowych
  • Śledzenie trendów oraz najlepszych praktyk dotyczących handlu detalicznego w celu rekomendowania zmian i strategii handlowych dostosowanych do bieżących warunków rynkowych i oczekiwań klientów; udział w targach i imprezach dotyczących handlu detalicznego
  • Dzielenie się wiedzą z zespołem
  • Stałe działania na rzecz podnoszenia satysfakcji Klienta, w bliskiej współpracy z dyrektorami poszczególnych działów i Product Managerami

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu działem sklepu wielkopowierzchniowego, idealnie w branży spożywczo-przemysłowej w charakterze Sales Managera, Department Managera lub Category Managera (doświadczenie w zarządzaniu działem produktów świeżych będzie dodatkowym atutem)
  • Orientacja biznesowa oraz koncentracja na wynikach
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami (minimum kilkunastoosobowymi) oraz rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Pasja w działaniu i silna motywacja do pracy w branży handlu detalicznego
  • Doskonała komunikacja, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność strategicznego i analitycznego myślenia połączona z gotowością do pracy operacyjnej
  • Postawa proaktywna i pragmatyczna
  • Przedsiębiorczość, dynamizm i inicjatywa w działaniu

Firma oferuje:

  • Możliwość współpracy z zespołem handlowym w centrali firmy oraz udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez centralę firmy jak i lokalnie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Premie uzależnione od wyników oraz dodatkowe benefity
Wszystkich kandydatów zapraszamy do przesłania swojego CV.

W nadesłanej przez Panią/Pana aplikacji prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli:

1. W razie zgody na uczestnictwo w niniejszym procesie rekrutacji oraz umieszczenie Pani/Pana danych
w naszej bazie celem uczestnictwa w innych procesach rekrutacji, które prowadzimy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dk Executive Search spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. 1 Sierpnia 4, 02-134 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości.

2. Aby Pani/Pana dane mogły być wysłane do potencjalnego pracodawcy prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości.

Informujemy że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji
i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych z naszych systemów.

Prosimy zapoznać się z przysługującymi Pani/Panu prawami pod adresem strony:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy