Logo Pracuj.pl

Sales Manager Industry

NOARK Electric Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie rocznych, kwartalnych, miesięcznych planów rozwoju firmy oraz planów marketingowych celem osiągnięcia założonej sprzedaży
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami, takimi jak firmy energetyczne i elektryczne, firmy projektowe, użyteczności publicznej, firmy EPC i inżynieryjne, firmy instalacyjne itp., tworzenie umów i ustalanie warunków biznesowych
  • Przeprowadzanie wizyt u klientów, negocjacje biznesowe, koordynacja licytacji projektów i utrzymywanie dobrych relacji z klientami zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Ścisła współpraca z działami technicznymi i projektowymi klientów w celu wprowadzania rozwiązań firmy Noark
  • Kontrola należności, odpowiadanie za otrzymanie płatności w celu rozpoczęcia i kontynuowania projektu oraz rozliczenie wszystkich płatności po zakończeniu projektu na podstawie umowy
  • Regularne uczestnictwo w spotkaniach z kierownictwem firmy, raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryczne lub elektrotechniczne
  • Wiedza na temat przetargów, usług użyteczności publicznej i dużych projektów
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży technicznej produktów do przesyłu i dystrybucji energii, najlepiej z doświadczenie w biznesie liczników energii z mediami
  • Pozytywne nastawienie oraz umiejętność budowanie długotrwałych relacji
  • Dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność
  • Kreatywność, własna inicjatywa i elastyczność
  • znajomość języka angielskiego jest na poziomie min. B1
  • znajomość narzędzi informatycznych (MS Office i CAD)
  • silne poczucie odpowiedzialności, profesjonalizm i doświadczenie w zarządzaniu projektami.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe
  • system premiowy
  • wewnątrzfirmowe wyzwania biegowe
  • biuro przyjazne czworonogom

Etapy rekrutacji

1

Wyślij swoje CV

2

Pierwsza runda z działem HR

3

Druga runda z Twoim przełożonym

4

Testy/Ocena

NOARK Electric Sp. z o.o.

Noark Electric jest czołowym producentem i globalnym dostawcą niskonapięciowych komponentów elektrycznych. Jako część międzynarodowej grupy Chint Electric, Noark rozwijał się przez lata dzięki wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów, popartych pięcioletnią gwarancją. Obecnie Noark Electric zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Jesteśmy liderem w segmencie zabezpieczeń dla rynku PV. Nasze linie produktów obejmują wyłączniki, styczniki, przekaźniki i inteligentne systemy sterowania, zapewniając wydajne i niezawodne rozwiązania w zakresie dystrybucji energii i inteligentnej dystrybucji mocy w wielu sektorach przemysłu.

Jesteśmy dość młodą, szybko rosnąca firmą i taki jest też nasz zespół: otwarty i elastyczny, dzielący kulturę korporacyjną, która sprzyja wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń oraz pozwala rozwijać się nowym pomysłom w przyjaznym, nieformalnym środowisku pracy. Nieustannie dążymy do tego, by oferować najlepszą obsługę wszystkim naszym klientom.

Do pracy na terenie całej Polski poszukujemy entuzjastycznej i doświadczonej osoby zainteresowanej sprzedażą komponentów elektrycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje cv w języku angielskim.

Sales Manager Industry, małopolskie