Sales Manager / Key Account Manager / Doradca Techniczno-Handlowy

TrenkwalderO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: KAM/POLP/1120

Opis stanowiska:

  • budowanie silnej pozycji firmy na terenie Europy Środkowej,
  • realizacja strategii i planu sprzedaży produktów firmy (pozyskiwanie nowych klientów i dbałość o relacje biznesowe),
  • sporządzanie wycen, ofert, prezentacji i negocjacji dogodnych warunków współpracy z kontrahentami,
  • doradztwo techniczne i biznesowe,
  • koordynowanie współpracy z klientem biznesowym (B2B)
  • reprezentowania firmy podczas wydarzeń branżowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego,
  • min. 3-letnie doświadczenia zawodowego w branży technicznej (produkcja),
  • doświadczenia w przygotowywaniu prezentacji i ofert handlowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy na terenie kraju oraz Europy Środkowej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z klientem B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach,
  • liczne szkolenia międzynarodowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy