Oferta pracy

Sales Manager - Key Account Manager

Majorel PolskaO firmie

  • Roosevelta 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Majorel Polska

Roosevelta 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie aktywnej strategii sprzedaży usług Majorel,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów, realizacja budżetów sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z Klientami,

  • Sporządzanie prognoz i analiz dotyczących rynku i konkurencji,

  • Sporządzanie i analiza raportów sprzedażowych,

  • Współpraca z Kierownictwem Operacyjnym i Country Head Majorel Polska,

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami, szczególnie usług B2B,

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację – min. B2,

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych,

  • Jesteś samodzielny/a i konsekwentny/a w działaniu,

  • Mile widziane, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy, na podobnym stanowisku, w firmie BPO/SSC.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz kwalifikacji,

  • Ciekawe, odpowiedzialne i pełne wyzwań, zadania,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, doskonałą atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru ( opieka medyczna, pakiet sportowy),

  • Możliwość pracy w trybie home office.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • home office