Oferta pracy

Sales Manager

Nexity Global S.A.O firmie

  • Bronowicka 130, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Nexity Global S.A.

Bronowicka 130

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii sprzedażowej zgodnej ze strategią rozwoju biznesu Nexity Global

  • Ścisła współpraca z CEO w tworzeniu planów rozwojowych

  • Wyznaczanie zadań oraz celów sprzedażowych członkom 3-osobowego zespołu Działu Sprzedaży

  • Weryfikacja efektów pracy członków zespołu Działu Sprzedaży w celu realizacji planów sprzedażowych i zapewnienia jak najwyżej jakości kontaktu z klientem docelowym

  • Pozyskiwanie nowych oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi kluczowymi klientami (sektor B2B)

  • Monitorowanie oraz analiza rynku oraz działań konkurencji (tak, aby zawsze być o krok do przodu 😉)

  • Budowanie, rozwój i zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Wspieranie oraz motywowanie pracowników Działu Sprzedaży

  • Wdrażanie nowych oraz szkolenie obecnych pracowników Działu Sprzedaży

  • Budowanie bazy klientów

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży/Koordynatora Regionu Sprzedaży

  • Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność ustalania priorytetów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (kontakt z klientem anglojęzycznym)

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Word i Excel

  • Mile widziana znajomość branży energetycznej/elektromobilności/technologicznej

  • Otwartość na pracę z biura (HO dostępny w ramach potrzeb)

To oferujemy

  • Rodzaj umowy odpowiadający Twoim potrzebom

  • Możliwość współpracy z czołowymi producentami pojazdów elektrycznych i stacji ładowania

  • Atrakcyjny system premiowy oparty na zrealizowanych planach

  • Prywatną Opiekę Medyczną (Luxmed)

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość współtworzenia super-innowacyjnej firmy, która jest jednocześnie stabilna i już udowodniła swoją wartość - jesteśmy na głównym parkiecie giełdy

  • Partnerskiego podejścia do wszelkich zadań - nie jesteśmy korporacją 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • system Premiowy

Jako NEXITY (nexity.io) jesteśmy liderem innowacji w dziedzinie elektromobilności i zrównoważonej, rozproszonej energii. Dostarczamy kompleksowe usługi do zarządzania infrastrukturą i ekosystemem pojazdów elektrycznych w całym łańcuchu wartości dla elektromobilności. Jesteśmy dostawcą globalnej platformy umożliwiającej jej użytkownikom swobodny dostęp do dowolnego punktu ładowania.

Dostarczamy narzędzia pozwalające użytkownikom pojazdów elektrycznych ładować się w dowolnym miejscu bez ograniczeń i jakichkolwiek barier. Oferujemy kompletne, uniwersalne i elastyczne rozwiązanie pozwalające na prowadzenie elektromobilnego biznesu każdemu, kto tylko posiada stację lub profesjonalną sieć stacji do ładowania. To wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu użytkownikowi do punktu ładowania w ramach gwarantowanej usługi roamingowej. Ale to nie wszystko... W zanadrzu mamy jeszcze sporo przełomowych projektów.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć swój potencjał, współtworząc firmę - to jest praca dla Ciebie!

Dowiedz się o nas więcej!