Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

CONSONANCEO firmie

CONSONANCE

Wojciecha Weissa 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie kontaktu z potencjalnymi klientami za pomocą emaila, kontaktów w mediach społecznościowych, oraz podczas eventów branżowych

  • rozmowy z klientami mające na celu zrozumienie ich potrzeb

  • przygotowywanie ofert w językach polskim i angielskim we współpracy z Działem Technicznym

  • negocjowanie warunków handlowych i umów podpisywanych z klientami

  • reprezentowanie firmy podczas eventów branżowych

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego

  • doświadczenie w dziedzinie sprzedaży usług B2B

  • dobra znajomość branży farmaceutycznej

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2

  • wykształcenie wyższe

  • gotowość do pracy w młodej, rozwijającej się firmie, w dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • wykształcenie o profilu technicznym lub medycznym

  • niezależność i gotowość do samodzielnego działania

  • własna sieć kontaktów w firmach farmaceutycznych

To oferujemy

  • pracę w rosnącym startupie, planującym rozwój zagraniczny

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności

  • doskonałą atmosferę pracy

  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, program opcji pracowniczych (ESOP)

  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

  • premie półroczne dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

CONSONANCE

Consonance to firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań digital health (urządzenia medyczne, aplikacje, algorytmy AI) dla firm farmaceutycznych oraz startupów z branży medtech. Do grona naszych klientów należą m.in. USP Zdrowie, Polpharma, Neuca i Pfizer.

Aktualnie do naszego Działu Sprzedaży poszukujemy Sales Managera. Głównym celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie rozwinięcie sprzedaży usług świadczonych przez Consonance dla polskich oddziałów dużych firm farmaceutycznych. W drugiej kolejności grupą docelową będą firmy farmaceutyczne zlokalizowane w Europie Zachodniej.

Przewiń do profilu firmy