Oferta pracy

Sales Manager

Pragmatic Coders

5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • aleja 29 Listopada 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kwalifikacja przychodzących leadów sprzedażowych z kampanii marketingowych;

  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych metodą outboundową: LinkedIn, LemList e-mail campaigns, cold e-mailing;

  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (mail, linkedin, telefon);

  • Budowanie i zarządzanie bazą potencjalnych klientów;

  • Utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi klientami biznesowymi;

  • Wsparcie procesu sprzedaży;

  • Analiza i monitorowanie prowadzonych kampanii outboundowych;

  • Przygotowywanie raportów i analiz;

  • Zarządzanie i prowadzenie kampanii sprzedażowych LinkedIn;

  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami e-mailowymi tzw. cold mailing.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w planowaniu i realizowaniu kampanii sprzedażowych w modelach outbound,

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami cold e-mailing: LemList, Skrapp etc.

  • Doświadczenie w pracy z LinkedIn Sales Navigator: budowanie relacji z potencjalnymi klientami,

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży usług IT,

  • Wiedza nt. outbound email marketing: HubSpot, MixMax / LemList etc.,

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego C2.

Mile widziane

  • Preferowana znajomość również zagadnień negocjacji umów sprzedażowych, a także technik sprzedażowych (SPIN etc.).

To oferujemy

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń, budżet szkoleniowy),

  • Autonomię i decyzyjność, realny wpływ na kształt organizacji,

  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!

  • Elastyczne godziny pracy, autonomię, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

Dołącz do nas jeśli chcesz pracować w firmie posiadającej w swoim portfolio klientów o statusie “Unicorn”!

Specjalizujemy się w pomocy przy kreowaniu tych mitycznych stworzeń: od fazy koncepcji, przez prototyp, aż do MVP i szybkiego skalowania. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć nasz rozwój (obecnie mamy 70 osób na pokładzie: specjalistów UX/UI, programistów, ekspertów budowania produktów digital) - szukamy kogoś, kto pomoże nam w kampaniach płatnych celowanych przede wszystkim do klientów zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy

Poczytaj o nas więcej

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy uwielbiają stawiać czoła technologicznym wyzwaniom. Występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Pomagamy im budować produkty, które są ciekawe od strony biznesowej (bo na przykład… mogą zmienić świat) i technologicznej.

Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od konceptu, poprzez development, rozwój, wzrost i skalowanie. Jeśli jesteś pragmatyczny, lubisz brać odpowiedzialność i zależy Ci na budowaniu relacji partnerskich, może połączymy siły?