„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych - 7 województw

  • planowanie i realizacja celów sprzedaży;

  • ponoszenie odpowiedzialności za realizację celów sprzedaży;

  • koordynacja i kontrola pracy zespołów sprzedaży w tym w szczególności: analiza raportów sprzedaży i rozliczanie podległych przedstawicieli z wykonywanych zadań, monitorowanie i egzekwowanie wyników sprzedaży, szkolenie i motywacja pracowników;

  • organizowanie pracy działu sprzedaży;

  • analizowanie raportów i prognoz dotyczących rynku sprzedaży;

  • tworzenie strategii działań handlowych we współpracy innymi działami i Pracodawcą, w tym w szczególności: opracowywanie krótko i długoterminowych strategii sprzedaży, monitorowanie, kontrola i egzekwowanie strategii sprzedażowej od zespołu sprzedaży;

  • inicjowanie i zgłaszanie Pracodawcy projektów usprawniających funkcjonowanie działu sprzedaży;

  • uczestniczenie w budowaniu projektów marketingowych dotyczących rozwoju firmy;

  • wdrażanie akcji marketingowych;

  • wdrażanie akcji promocyjnych;

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami;

  • negocjowanie warunków sprzedaży z klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia sprzedażowego, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku managerskim;

  • Udokumentowanych sukcesów w zarządzaniu strukturami sprzedaży w obszarze dotychczasowego działania;

  • Doświadczenia i rozwiniętych umiejętności z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym;

  • Wyższego wykształcenia;

  • Umiejętności analitycznego myślenia; przetwarzania i oceny informacji;

  • Samodzielności, inicjatywy i dynamizmu w działaniu;

  • Biegłej obsługi MS Office;

  • Mile widziane będzie doświadczenie w branży kosmetycznej.

To oferujemy

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole;

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia;

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Firma EMPIRE Pharma Sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków. Portfolio firmy tworzą brandy obecne od wielu lat na rynku kosmetycznym: Solverx, Peel Mission, Mesoboost, Acidboost, Senseboost oaz Bloc.

Przewiń do profilu firmy