Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Lamilux Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż szklanych systemów doświetleń dachowych

  • monitorowanie i obsługa inwestycji budowlanych w wyznaczonym rejonie Polski

  • rozwój współpracy z partnerami firmy, a także z innymi grupami docelowymi: developerami, architektami oraz generalnymi wykonawcami

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • doradztwo techniczne na etapie projektowym, ofertowym i posprzedażowym

  • profesjonalna obsługa handlowa w zakresie przygotowania ofert, umów, negocjowania warunków handlowych

  • sporządzanie raportów i sprawozdań

  • reprezentowanie firmy na targach, seminariach i konferencjach

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży projektowej produktów budowlanych - warunek konieczny

  • dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i zorientowanie na cel

  • doświadczenie i łatwość w budowaniu dobrych relacji z klientem

  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu Office

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży systemów stolarki aluminiowej

  • znajomość AutoCad

  • doświadczenie w pracy z systemem CRM

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie obecnej od 17 lat na polskim rynku

  • ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości

  • dużą samodzielność w kreowaniu biznesu na powierzonym obszarze

  • system premiowy zależny od wyników

  • niezbędne narzędzia pracy: komfortowy samochód, laptop, tablet, telefon

  • współpraca z doświadczonymi specjalistami

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Zatrudniająca 1200 pracowników grupa LAMILUX należy do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw rodzinnych w Niemczech. Grupa LAMILUX jest najbardziej znanym w Europie producentem systemów wykorzystania światła dziennego i systemów oddymiania grawitacyjnego. Od ponad 60 lat grupa Lamilux tworzy lepsze warunki życia dla ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie światła dziennego za pośrednictwem dachu.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. okna dachowe i świetliki, konstrukcje szklane oparte na własnym systemie słupowo-ryglowym PR60 oraz szklane wyłazy komfortowe do ekskluzywnych apartamentów usytuowanych na ostatnim piętrze budynku.

W obecnej chwili poszukujemy kandydatów do oddziału w Polsce – Lamilux Polska sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy