Sales Manager (Medical Division)

Arche Consulting Sp z o.o.

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest ceniona na rynkach międzynarodowych firma – uznany producent komponentów z tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.  W związku z dalszym rozwojem struktur handlowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager (Medical Division)Numer ref.: Nr ref.: SM/MZ

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii sprzedażowej dla Dywizji Medycznej – nadzór na jej realizacją,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu handlowego,
  • nadzór nad pozyskiwaniem i rozwojem nowych klientów w branży medycznej (producenci sprzętu medycznego),
  • rozwój istniejącego portfolio klientów,
  • nadzór nad tworzeniem  ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
  • monitorowanie działań aktualnych/potencjalnych Klientów,
  • raportowanie działań do Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość i doświadczenie w sprzedaży surowców lub komponentów z tworzyw sztucznych -  (ekstruzja, wtrysk),
  • doświadczenie w sprzedaży w jednej z wybranych branż: medyczna, automotive, AGD,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • dużym atutem będzie doświadczenie w koordynowaniu prac podległego zespołu,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • profesjonalizm i etyka w działaniu,
  • wysoka dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych – prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w cenionej na rynkach międzynarodowych firmie,
  • realny wpływ na zarządzanie i rozwój jednej z kluczowych dywizji,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne