Sales Manager - Menadżer ds. Sprzedaży Recykling i Przemysł ciężki

K+S Polska sp. z o.o.O firmie

  • 28 Czerwca 1956 r. 404
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

K+S Polska sp. z o.o.

28 Czerwca 1956 r. 404

Poznań

Firma K+S Polska, polski oddział jednego z największych na świecie producentów soli oraz produktów potasowych i magnezowych, do swojego biura w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Sprzedaż produktów solnych, potasowych i magnezowych m.in. do sektora przemysłu ciężkiego oraz usług przechowywania i utylizacji odpadów niebezpiecznych
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Koordynacja procesów sprzedażowych
  • Obsługa reklamacji
  • Raportowanie
  • Bliska współpraca z działem obsługi klienta w Polsce i w Niemczech

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe najlepiej techniczne, w zakresie okrony środowiska lub pokrewne dające podstawy do wykonywania powyższych zadań
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w branży przemysłowej lub utylizcji odpadów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów logistycznych i sprzedażowych
  • Umiejętność samodzielnej pracy zorientowanej na wyniki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność podejmowania dodatkowych zadań, elastyczność oraz bardzo dobra umiejętność pracy w grupie
  • Brak ograniczeń odnośnie podróży służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy