Sales Manager

Primulator Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

www.primulator.pl

Primulator powstał w 1966 roku w Oslo i stał się wiodącym dostawcą urządzeń gastronomicznych obsługując rynek HoReCa. Firma od ponad 25 lat istnieje w Polsce, a jej biura znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu i Gdyni.

Wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawiły, że Primulator ma ugruntowaną pozycję na rynku HoReCa. Cieszymy się zaufaniem klientów sieciowych będących międzynarodowymi markami, a także klientów indywidualnych, sieci kawiarni, lodziarni, cukierni i restauracji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref.: KDH/W/2017

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem handlowców
  • reprezentowanie firmy na targach I innych wydarzeniach
  • współpraca z dostawcami
  • profesjonalna obsługa i opieka istniejących klientów firmy Primulator
  • poszukiwanie nowych obszarów działania w sektorze HoReCa
  • budowanie i umacnianie pozycji firmy Primulator na terenie Polski
  • organizacja prezentacji, szkoleń z zakresu działania firmy Primulator
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • preferowane doświadczenie w sektorze HoReCa
  • silna motywacja i zaangażowanie w realizacje określonych celów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, sumienność, chęć własnego rozwoju
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą i perspektywiczną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pracę w standardzie międzynarodowym, dobrą atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju kompetencji
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (po okresie próbnym)

Pisemne oferty zawierające: list motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą:

Primulator zapewnia pełną dyskrecję związaną z otrzymanymi CV.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy