Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager - Oprawy Oświetleniowe

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEDVANCE to firma globalna, działająca w ponad 140 krajach z obrotem prawie 2 miliardy Euro. Jest to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych. Firma została wyodrębniona z klasycznego biznesu oświetleniowego spółki OSRAM i łączy tradycyjne oświetlenie ogólne z nowoczesną, przyszłościową technologią LED, produktami typu smart home i ledowymi oprawami. Mamy bardzo stabilne, wieloletnie relacje z klientami i potężną sieć dystrybucyjną z doskonałym dostępem do rynku na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

    Sales Manager Oprawy Oświetleniowe

    Siedziba firmy: Warszawa
    Zasięg działania: wybrany region Polski – do ustalenia

    nr ref: FH 2018

    Zadania:

    • Sprzedaż opraw oświetleniowych na projekty realizowane przez naszych klientów - hurtownie elektrotechniczne
    • Obsługa  istniejących dystrybutorów w kanale sprzedaży hurtowej poprzez projekty oświetleniowe
    • budowa trwałych relacji biznesowych, współtworzenie strategii współpracy z Klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów końcowych
    • Doradztwie w zakresie doboru produktów,
    • Negocjacje handlowe.  Sporządzanie ofert,
    • Zarządzanie rachunkiem wyników swoich Klientów oraz odpowiedzialność za generowanie określonego zysku ze sprzedaży
    • Nadzór nad działaniami promocyjnymi oraz analiza dotycząca rozwoju kategorii
    • Praca na terenie całej Polski z możliwością koncentracji na wybranym terenie.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe elektro- techniczne, mile widziana Technika Świetlna
    • Doświadczenie w pracy handlowca, umiejętność samodzielnego zaprojektowania prostych projektów oświetleniowych
    • znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Nastawienie na realizację założonych celów i konsekwencja w działaniu

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji rynkowej,
    • praca z najnowszymi technologiami
    • Wsparcie merytoryczne specjalistów i ekspertów ds. oświetlenia
    • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy
    • Możliwość rozwoju
    • Bogaty pakiet socjalny

    Zainteresowane osoby, które mają doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych obszarach i chciałby związać się ze stabilną i innowacyjną firmą  proszę o wysłanie swojego CV z numerem referencyjnym w temacie.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji."