Sales Manager (Pay-TV market, CPE)

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.01.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 11.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skymaster to 38 lat doświadczenia w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej, technologii informatycznych i telekomunikacyjnych.
    Jesteśmy w czołówce firm kreujących trendy w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej i technologii informatycznych.
    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług łączących w sobie łatwość obsługi, prostotę ale jednocześnie zaawansowane rozwiązania dla domu i firm.
    Uważamy, że innowacyjne rozwiązania technologiczne powinny być dostępne dla wszystkich oraz powinny mieć zastosowanie w codziennym życiu i być źródłem radości, pozytywnych emocji i zaspokajać potrzeby klientów.
    Najważniejsze jest dla nas, aby klient otrzymał za każdym razem produkt wysokiej jakości, za rozsądną cenę i ściśle dostosowany do jego konkretnych potrzeb.

    W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem zakresu działalności na nowe obszary technologiczne firma poszukuje kandydatów na wyszczególnione stanowiska pracy. Oferujemy możliwość uczestniczenia w niezwykłym przedsięwzięciu zorientowanym na nowoczesność, współpracę i otwartość na autorskie rozwiązania. Zespół z pasją realizuje stawiane przed nim zadania, starannie dobierając technologię, aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników.
    Uważasz, że działasz nieszablonowo i innowacyjnie - dołącz do nas!
    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów i rozwiązań do nowych i istniejących Klientów
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
    • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
    • Stałe badanie wspieranego rynku, analiza i właściwe wykorzystanie pozyskanych informacji
    • Reprezentowanie i promowanie wizerunku Spółki poprzez udział w konferencjach, targach i innych wydarzeniach branżowych

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, pokrewne)
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z Klientami
    • Znajomość rynku/technologii Operatorów Kablowych w Polsce i za granicą będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
    • Pasja do sprzedaży i współpracy z Klientami
    • Strategiczne zorientowanie
    • Umiejętność pozyskiwania, analizowania i odpowiedniej interpretacji danych dotyczących podległego rynku
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji biznesowych

    Oferujemy:

    • Pracę w Firmie należącej do czołówki firm branży elektroniki użytkowej w dziedzinie urządzeń końcowych (odbiorniki, dekodery, modemy) na rynku operatorskim
    • Umowę o Pracę lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii od osiąganych wyników
    • Udział w tworzeniu innowacyjnych projektów
    • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
    • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
    • Wpływanie na przyszły kształt naszego biznesu
    • Atmosfera sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją

    Zapraszamy do kontaktu osoby chętne podjęcia ciekawej pracy i zdobycia znaczącego doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania. W temacie e-maila proszę wpisać „Sales manager”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SKYMASTER oddział w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)". Informujemy, że Administratorem danych jest SKYMASTER Sp. z o.o Sp. k. Oddział Operacyjny Szczecin w Szczecinie przy ul. Gryfińskiej 42. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.