Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager - piwo i napoje bezalkoholowe

SPACE LOGISTICS sp. z o.o.O firmie

13 00020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujemy specjalistów z dużym doświadczeniem w sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmentach sprzedaży hurtowej, sieciowej i niesieciowej,
  • systematyczne umacnianie wizerunku firmy,
  • prowadzenie negocjacji z klientami i zawieranie umów,
  • dbanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • śledzenie wysyłki towarów i płatności za dostarczone produkty,
  • aktywna promocja towaru na polskim rynku.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w zakupach/sprzedaży/handlu/pracy z produktem,
  • doświadczenie w branży spożywczej – warunek konieczny (znajomość rynku napoi, piwa),
  • znajomość j. rosyjskiego / angielskiego – będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • silna motywacja na osiągnięcie celu.

Oferujemy:

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy.

Teren działania: cały obszar województwa lub kilku województw.

Obowiązkowe jest stałe zamieszkanie kandydata w mieście na terenie danego województwa.

Ogłoszenie archiwalne