Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Caret

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż innowacyjnego rozwiązania B2B dla rynku motoryzacyjnego,

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami (zdalnie, poprzez kontakt telefoniczny oraz w trakcie cyklicznych wizyt),

  • tworzenie dopasowanych oferty na podstawie informacji pozyskanych od klientów,

  • zarządzanie portfelem klientów.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne,

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • nastawienie na realizację zadań,

  • zdolności analityczne,

  • znajomość rynku e-commerce

To oferujemy

  • pracę nad innowacyjnym projektem,

  • bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • rozbudowany system benefitów,

  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Caret

CARET to najnowszej generacji platforma dedykowana wszystkim dealerom i pośrednikom samochodowym. Dzięki CARET, można zwiększyć szybkość, wydajność i bezpieczeństwo transakcji międzynarodowych, zastępując wszystkie dotychczasowe narzędzia służące komunikacji i sprzedaży jedną aplikacją. Bezpieczne i łatwe w użyciu środowisko, które pozwala sprzedającym i kupującym na większą kontrolę i poprawę wydajności transakcyjnej. CARET łączy w jednym miejscu zestaw innowacyjnych narzędzi niezbędnych do rozwoju firmy i zwiększania zysków.

Przewiń do profilu firmy