Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR Contact to globalna agencja rekrutacyjna dla specjalistów i menadżerów. Skuteczne kampanie rekrutacyjne, nietuzinkowe podejście i wielojęzyczna współpraca wyróżniają nas jako wiarygodnych ekspertów. Znamy oczekiwania kandydatów i łączymy je z biznesowymi potrzebami naszych klientów.

    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży Fintech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: SM/03/18/G
    Miejsce pracy: woj. pomorskie, woj. mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z obszaru e-Commerce.
    • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami.
    • Opracowanie strategii sprzedażowej
    • Przygotowanie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.
    • Opieka nad procesem sprzedażowym.
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz systemów.
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży.
    • Doświadczenie w sektorze e-Commerce (idealnie w płatnościach elektronicznych).
    • Umiejętność budowania i utrzymywania profesjonalnych relacji biznesowych.
    • Komunikatywność, wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.
    • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży, w tym również technik sprzedaży w Internecie.
    • Silna motywacja do pracy i realizacji celów.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość narzędzi CRM (idealnie: Pipedrive).

    Oferujemy:

    • Praca w bardzo dynamicznie rozwijającym się sektorze.
    • Umowa B2B lub umowa o pracę.
    • Premie oraz rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.

    Skontaktuj się z konsultantem HR Contact. Miło będzie nam Cię poznać!

    Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Olga Kamińska

    Telefon: +48 500 035 642

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk „APLIKUJ” poniżej:

    Administratorem danych jest HR Contact S.C. z siedzibą w Rzeszowie, tel. +48 17 773 6834, www.hrcontact.co. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Wszystkie podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie przepisów prawa lub dobrowolnej zgody. Pani/Pana dane będą przekazywane potencjalnym pracodawcom w procesie rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do przeniesienia danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Dane przechowywane będą przez czas prowadzenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji dane będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. W przypadku naruszenia przepisów ustawy o ochronie danych osobowych może Pani/Pan złożyć skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. CAZ: 11828

    *Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.