Oferta pracy

Sales Manager

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Cześć! Jesteśmy SIMA Consulting, zespół headhunterów, który od 7 lat rekrutuje managerów, ekspertów i specjalistów na terenie całego kraju.

Czym zajmujemy się na co dzień?

Realizujemy skomplikowane procesy budowania całych zespołów pracowniczych, dobieramy talenty do istniejących działów. Konsultujemy najlepsze rozwiązania rekrutacyjne. Pomagamy firmom realizować cele biznesowe, a kandydatom cele związane z karierą zawodową.

Dla jednego z największych w Europie producentów wyrobów pościelowych poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Cała Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opracowywanie i wdrażanie planów sprzedażowych i marketingowych w oparciu o budżet dla danego rejonu,
  • aktywny rozwój i utrzymywanie relacji z klientami kluczowymi,
  • ewaluacja rentowności i usprawnianie procesu sprzedaży,
  • monitorowanie rynku i działań marketingowych konkurencji,
  • opracowywanie strategii produktowych i asortymentu w oparciu o zapotrzebowania klientów,
  • ścisła współpraca z działami rozwoju produktu i wyznaczanie ścieżek rozwoju dla poszczególnych kategorii produktowych,

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • min. 10-o letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą / obsłudze klientów kluczowych,
  • 3 letnie doświadczenie w obsłudze dużych sklepów sieciowych na rynku Wielkiej Brytanii, bądź Europy Centralnej,
  • zmysł biznesowy i zrozumienie biznesowych KPI,
  • zdolność do podejmowania decyzji dotyczących priorytetów biznesowych i implikacji projektów,
  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym, zarządzania biznesem, marketingowym, lub pokrewne,
  • wiedza na temat rynku wyposażenia domu - najlepiej w międzynarodowym środowisku,
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

OFERUJEMY

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju u wiodącego producenta wyrobów pościelowych na rynku zagranicznym,
  • udział w budowie nowych kanałów dystrybucyjnych na rynku międzynarodowym,

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne