Oferta pracy

Sales Manager

Carefleet S.A

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz udział w spotkaniach biznesowych

  • przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom oraz negocjacje warunków współpracy

  • doradztwo w zakresie finansowania flot samochodowych

  • raportowanie pracy w systemie CRM

  • przygotowanie aplikacji kredytowych

  • aktywna współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki oraz partnerami zewnętrznymi w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów sprzedażowych

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność systematycznej i samodzielnej budowy bazy klientów

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży wynajmu długoterminowego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B na stanowiskach związanych z aktywnym pozyskiwaniem klientów

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o wysokich standardach na podstawie umowy o pracę

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników