Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

BHB MASZYNY

umowa o pracę
6 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami, poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów

  • wsparcie techniczne oraz szukanie rozwiązań kontroli jakości

  • kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • kreatywność i predyspozycje do kontaktów handlowych

  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielna organizacja pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego (B1+)

  • mile widziana znajomość rynku maszyn do obróbki drewna oraz branży meblarskiej

To oferujemy

  • pracę w małym, rodzinnym zespole

  • wdrożenie oraz przygotowanie do pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie, lidera technologicznego w swoim segmencie rynku

  • niezbędne narzędzia pracy (również do użytku prywatnego) – samochód, telefon, laptop

  • pakiet benefitów – ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

O nas

Systemy pomiarowe do kontroli jakości. Lider w branży maszyn do pomiarów i kontroli elementów meblowych. Maszyny HECHT to bezpieczeństwo jakości produktu oraz optymalizacja i wzrost wydajności produkcji.