Sales Manager

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 26.07.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 25.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25 letnim doświadczeniem
    stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    SALES MANAGER
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie strategii i planu sprzedaży towarów,
    • pozyskiwanie kluczowych klientów oraz rozwój relacji biznesowych,
    • organizacja pracy działu handlowego,
    • realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży,
    • budowanie długotrwałych i silnych relacji z kluczowymi klientami,
    • szkolenie, motywowanie i wsparcie pracowników działu handlowego,
    • sporządzanie oraz analiza raportów i prognoz,
    • analiza sprzedaży i działań konkurencji,
    • udział w targach, szkoleniach.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane w branży medycznej),
    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • zdolności analityczne i negocjacyjne,
    • umiejętność strategicznego myślenia,
    • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu.

    W zamian oferujemy:

    • pracę w, przedsiębiorstwie o silnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku,
    • realną możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,
    • możliwości realizacji ambitnych zadań,
    • duży zakres samodzielności,
    • wszelkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon i samochód służbowy),
    • wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU!