Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager PV

Szkolenia OZE Anna Zaremba

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna promocja marek Azzurro, FuturaSun, Elettrocanali wśród instalatorów PV

  • Pozyskiwanie Klientów w postaci hurtowni fotowoltaicznych, elektrycznych, elektrotechnicznych

  • Utrzymanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami w regionie

  • Raportowanie wyników pracy

  • Reprezentowanie firmy podczas eventów (targi, szkolenia)

  • Obszar działania pracownika to województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Umiejętność negocjacji

  • Umiejętności interpersonalne do nawiązywania relacji handlowych

  • Podstawowa znajomość zagadnień technicznych w zakresie PV

  • Doświadczenie zawodowe w branży PV

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do wyjazdów służbowych poza granice Polski

To oferujemy

  • 26 dni urlopu przy kontrakcie B2B

  • Dostęp do biblioteki Elit S.A.

  • Po przepracowanych 6 miesiącach:

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej w LUX-MED:

  • Dofinansowanie ubezpieczenie na życie w UNIQA.

  • Dofinansowanie kursów językowych.

  • Bezpłatne szkolenia produktowe (inwertery, magazyny energii, moduły fotowoltaiczne, osprzęt, systemy PV)

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia:

  • Umowa o pracę 5.000,00 brutto + premia

  • Kontrakt B2B 5.000,00 netto + premia

O nas

Dla naszego Klienta, lidera z branży odnawialnych źródeł energii poszukujemy kandydata na stanowisko: Sales Manager PV.

Posiadasz doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii?

Gdy wyznaczysz sobie ambitny cel, to motywuje Cię wizja jego realizacji?

Jesteś osobą, która lubi wyzwania i stałe podnoszenie sobie poprzeczki?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Przedstawimy Cię liderowi z branży odnawialnych źródeł energii, który w swojej ofercie posiada inwertery, magazyny energii, moduły fotowoltaiczne, osprzęt, systemy PV.