Sales Manager

Carefleet S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

Carefleet S.A

Legnicka 48

Wrocław

Sales Manager [rekrutacja prowadzona online]

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz udział w spotkaniach biznesowych
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom oraz negocjacje warunków współpracy
  • doradztwo w zakresie finansowania flot samochodowych
  • raportowanie pracy w systemie CRM
  • przygotowanie aplikacji kredytowych
  • aktywna współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki oraz partnerami zewnętrznymi w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność systematycznej i samodzielnej budowy bazy klientów
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży wynajmu długoterminowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B na stanowiskach związanych z aktywnym pozyskiwaniem klientów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o wysokich standardach na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie na rynku
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Carefleet

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy