Oferta pracy

Export Manager – rynki niemieckie (branża odzieżowa)

SALES HRO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, znanej marki odzieżowej, szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji z klientami niemieckojęzycznymi : kluby sportowe, sklepy, organizatorzy wydarzeń
  • aktywne pozyskiwanie klientów z regionu DACH
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • organizowanie prezentacji, spotkań
  • współpraca w ramach zespołu w przygotowaniu i usprawnianiu strategii firmy

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży do klienta zagranicznego min 2 lata na region DACH
  • bardzo mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej
  • samodzielność, aktywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych raz na jakiś czas na teren Niemiec
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : oparte o b2b lub umowę o pracę
  • dodatkowe prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świetną, rozpoznawalną markę na rynku odzieży sportowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne