Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager - sektor Business Travel

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodowym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla klienta korporacyjnego z zakresu podróży służbowych. Nasze oferta obejmuje m.in.: organizację podróży służbowych, usługi konsultingowe, zarządzanie kosztami oraz organizację eventów i konferencji.

    Aktualnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wyszukiwanie potencjalnych klientów;
    • Prezentacja i sprzedaż usług;
    • Negocjowanie warunków współpracy;
    • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej;
    • Współudział we wdrażaniu obsługi pozyskanych klientów;
    • Współudział w globalnych i regionalnych inicjatywach sprzedażowych;
    • Praca w oparciu o plany sprzedażowe.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży business Travel lub pokrewnej);
    • Doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym;
    • Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych);
    • Doskonała organizacja pracy i umiejętność współpracy zespołowej;
    • Znajomość obsługi programów biurowych (MS Office);
    • Wysoka kultura osobista.

    Nasza oferta:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (praca w oparciu o umowę o pracę);
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, w branży turystycznej;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
    • Dofinansowanie do karty Multisport;
    • Prywatna opieka medyczna.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 7a, 02-677 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. 2016, poz. 922)”.