Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

RULMECA Poland Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą działu handlowego

  • tworzenie raportów sprzedaży oraz prezentacji

  • opracowywanie strategii sprzedaży produktów

  • realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży

  • tworzenie nowych projektów pod kontem usprawnień dla klienta

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami

  • sporządzanie ofert handlowych dla kluczowych klientów

  • negocjacje handlowe z kluczowymi klientami

  • regularna wizytacja oraz wsparcie techniczne nowych oraz obecnych kluczowych klientów

  • nadzór nad zachowaniem odpowiednich standardów jakościowych obsługi klienta

  • rozwój sprzedaży na podległym terenie o nowe produkty dostępne w grupie

  • współpraca oraz doradztwo dla zespołów sprzedaży w grupie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość pakietu office

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy zdalnej (praca stacjonarna ograniczona do kilku dni w miesiącu)

  • wynagrodzenie stałe + premia zależna od wyników sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia

  • pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

RULMECA Poland Sp. z o.o.

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

  • Prosimy o przesyłanie CV (także w języku angielskim) oraz listu motywacyjnego