Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager - Specjalista ds. sprzedaży

GW SOLUTION GROUP sp. z o.o.

20 00030 000 brutto / mies.
  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych na rynku niemieckim, zgodnie z miesięcznymi celami rozwoju spółki

  • organizowanie i realizowanie procesu sprzedaży, w tym prowadzenie spotkań, przygotowywanie ofert, kalkulacji, negocjacji warunków

  • współpracy z Klientami oraz sporządzanie umów zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami

  • koordynowanie przebiegu projektów oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych i pozytywnych relacji biznesowych z Klientami (obsługa przed - i posprzedażowa)

  • prowadzenie stałej komunikacji mailowej oraz telefonicznej z klientami w języku niemieckim

  • bieżące raportowanie prowadzonych projektów, monitorowanie i analizowanie danych rynkowych oraz działań konkurencji

  • współpraca z działem rekrutacji – koordynowanie procesu zatrudniania pracowników na prowadzone projekty

  • prowadzenie kampanii marketingowych wśród przedsiębiorców na kanałach social media m.in: Linkedln, FB.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w niemiecko - polskiej lub niemieckiej agencji pracy tymczasowej (min.2 lata)

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2 - umożliwiająca swobodną komunikację biznesową zarówno w mowie, jak i na piśmie

  • znajomość regulacji zawartych w układach zbiorowych dla branży pracy tymczasowej IGZ -DGB oraz BAP -DGB

  • znajomość przepisów niemieckiego prawa pracy

  • znajomość przepisów niemieckiej ustawy o pracy tymczasowej, tj. Arbeitnehmerüberlassungsgesetz (AÜG) jak i niemieckiej ustawy o delegowaniu pracowników, tj. Arbeitnehmerentsendegesetz (AEntG)

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word , Excel)

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania, budowania, rozwijania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych

  • znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność prowadzenia skutecznej negocjacji

  • wysokie zdolności organizacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na realizację celów oraz skuteczność

  • poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków

  • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu, swobodnego kierowania wieloma zadaniami w dynamicznym środowisku pracy

  • multitasking - prowadzenie kilku projektów równocześnie

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze na poziomie 240.000 - 360.000 zł brutto rocznie

  • wysokie premie prowizyjne

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym, otwartym i zgranym zespole w przyjaznej,

  • nieformalnej atmosferze

  • nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku niemieckim, firma GW Solution Group Sp.z o.o. (tj. Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Grodzkiej 20/4 oraz w Niemczech w Schönwalde - Glien przy ul. Am Rosengarten 12), posiadająca polski certyfikat oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerüeberlassung, BfA Düsseldorf ) specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu pracy tymczasowej w Niemczech,stałych rekrutacji na stanowiska niskiego i

średniego szczebla oraz prac specjalistycznych, poszukuje, do swojego oddziału German Work w Berlinie, osoby zainteresowanej pracą na poniższym stanowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku niemieckim, firma poszukuje do swojego biura w Berlinie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy